O Sklepie

Sklep ABCterapeuty - sklep powstał z myślą o rodzicach i terapeutach poszukujących pomocy do rehabilitacji i terapii dzieci. Chcemy pomagać rodzicom poszukującym dla swoich dzieci stymulujących, rozwijających pomocy terapeutycznych, gier i zabawek edukacyjnych odpowiednich dla wieku i poziomu rozwoju dziecka. Specjalistom proponujemy narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy, tak aby mogli oni wyposażyć swoje pracownie w wiele pomocy do codziennej pracy jakimi są: tubki żuchwowe, gryzaki, wibratory logopedyczne, pomoce do nauki jedzenia i picia, pomoce do terapii wzroku , słuchu i terapii ręki oraz produkty wykorzystywane w zaburzeniach integracji sensorycznej. Dostępny w naszym sklepie sprzęt rehabilitacyjny: kombinezon do nauki chodu, wózek rehabilitacyjny, czy przenośne krzesło rehabilitacyjne – ma przede wszystkim nieść pomoc i ułatwiać wykonywanie codziennych czynności niepełnosprawnym dzieciom.

Zajmujemy się sprzedażą pomocy terapeutycznych do wszechstronnej pracy z dziećmi w różnym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z niepełnosprawnością ruchową: z mózgowym porażeniem dziecięcym, z rozszczepem kręgosłupa, z przepukliną oponowo rdzeniową oraz dzieci ze spektrum autyzmu i z zaburzeniami integracji sensorycznej. Poszukujemy produktów bezpiecznych, z atestami, które są uznawane na całym świecie, albo takich, które swoją innowacją mogą w przyjemny sposób uatrakcyjnić pracę terapeutów i wesprzeć rodziców i ich dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Dobór dostępnych w sklepie pomocy edukacyjnych i terapeutycznych oraz gier i zabawek edukacyjnych nie jest przypadkowy. Sklep abcterapeutyczne.pl na co dzień współpracuje z Centrum Terapeutycznym Uniquecenter, które od kilku lat świadczy usługi terapeutyczne w zakresie:  fizjoterapii, logopedii, integracji sensorycznej, terapii ręki, terapii słuchu oraz terapii wzroku.  Terapeuci Uniquecenter w swojej pracy korzystają z wielu pomocy  i sprzętów z oferty sklepu abcterapeutyczne.pl, stąd jesteśmy przekonani o ich jakości i przydatności. Staramy się, aby nasz sprzęt spełniał Państwa wszelkie oczekiwania, był wykorzystywany  przez wiele lat i pomagał w pracy z dziećmi, aby każdy dzień procentował w efekty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby indywidualne, ale również żłobki, przedszkola, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, ośrodki terapeutyczne, które na co dzień pracują z dziećmi niepełnosprawnymi na rzecz ich wszechstronnego rozwoju. Staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę, tak aby mogli Państwo w jednym miejscu znaleźć pomoce terapeutyczne do wszechstronnego rozwoju Waszych dzieci i podopiecznych.

Życzymy przyjemnych zakupów:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl