sklep@abcterapeuty.pl661 116 777

Aplikator wieloigłowy-pas „Malec” 3,5 Ag

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]
dodaj do mojej wish listy

Opis

Parametry techniczne pasa:
♦ składa się z 6 przesuwanych płytek;
♦ wymiary każdej z płytek – 36х84 mm;
♦ odstępy miedzy igłami – 3,5 mm;
♦ ilość igieł na pasie – 960;
♦ skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro;
♦ podstawa: guma medyczna.

Aplikator-pas „Malec” przeznaczony jest dla osób aktywnych. Stosując go nie trzeba rezygnować z wykonywania codziennych czynności domowych czy na przykład z pracy na komputerze. Mocowania pasa „Malec” zapewniają równomierne przyleganie płytek z igłami do powierzchni ciała i umożliwiają poruszanie się w trakcie wykonywania zabiegu. Aplikator ten należy mocować na miejscach występowania lub promieniowania bólu oraz na miejscach projekcji chorego narządu czy też w strefie rozmieszczenia punktów aktywnych biologicznie i południków. Łatwy i szybki sposób mocowania pasa rehabilitacyjnego sprawia, że można go bez pomocy osób trzecich mocować samodzielnie na dowolnych odcinkach tułowia, kończyn czy stawów.

ZASTOSOWANIE TERAPEUTYCZNE:
Aplikator-pas “Malec” idealnie nadaje się do mocowania go na miejscach występowania problemu lub promieniowania bólu przy objawach rwy barkowej, udowej, zapaleniach stawów, zmianach zwyrodnieniowych na odcinku lędźwiowym lub piersiowym kręgosłupa, stanach pourazowych, zapaleniach mięśni, skórczach mięśni, bólach migrenowych głowy itp.

 

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJA

W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji powierzchni sprzętu.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl