Szkolenia z zakresu "Strategii postępowania logopedycznego w terapii AWI".

Terminy:

 

11 maja 2019- sobota - Warszawa

 

Prowadzący i autor:
Piotr Hawryluk - Fizjoterapeuta, terapeuta TEMPRANY, metoda Bowen'a, Ryodoraku, Fa­scial Di­stor­tion Mo­del, Integracja Odruchow Prymitywnych, TOUCH FOR HEALTH

 

Współautor:

Aleksandra Kaczyńska - Neurologopeda, Pedagog Specjalny, Surdopedagog, Terapeuta Pedagogiczny, Terapeuta taktylny, Integracja Odruchów Ustno-Twarzowych.

Program szkolenia:
1. Praktyczny wstęp do terapii AWI.
2. Zapoznanie z mapą twarzy - punktami bazowymi dla terapii AWI, mapą mięsniowo-nerwową twarzy.
3. Zapoznanie z technikami pracy w terapii AWI - praca z pacjentem ze wzmożonym napięciem mięśniowym, obniżonym napięciem mięśniowym oraz pacjentem z dezintegracja sensoryczną. 
4. Dobranie i dostosowanie rodzaju masażu twarzy do potrzeb i trudności pacjenta.

Uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie, na podstawie którego może wykonywać terapię AWI.

W celu uzyskania szczegółów szkolenia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 881 051 123 oraz mailowy biuro@abcterapeuty.pl 
Terapia AWI w logopedii - Terapia aplikatorami wieloigłowymi w logopedii

Opinie:

Iza Gendzil- szkolenie było bardzo inspirujące i ciekawe. Istotne treści przekazane w bardzo przejrzysty sposób. Rozwinięta część praktyczna - bezcennym doświadczeniem było przekonać się na własnej skórze, jak działa masaż. Otwarty sposób prowadzenia zajęć, świetna atmosfera. Pan Piotr niezwykle kompetentny, z ogromną wiedzą i zaangażowany w pomoc dzieciom. 
Na pewno zdobyte umiejętności wykorzystam w pracy. Wkrótce zamierzam też zakupić w Państwa sklepie niezbędne "gadżety" ;)
Bardzo dziękuję
 

Ewelina Bohdanowicz -Witam. Uczestniczyłam w szkoleniu w Wałczu. Serdecznie polecam! Pan Piotr Hawryluk jest bardzo bobrze wyszkolonym terapeutą i w świetny sposób potrafi przekazać wiedzę i doświadczenie. Człowiek pełen pasji i poświęcenia w niesieniu pomocy innym! Gorąco polecam!

Aneta Zglec -Myślę, że dla wielu dzieci jest to idealna forma "masażu". To, co najbardziej mnie przekonuje do stosowania AWI to jasno wytłumaczone zasady, etapy oraz postawione cele, które wynikają z funkcjonowania naszego układu mięśniowego oraz nerwowego. Poza tym, mnóstwo praktyki oraz indywidualne podejście do uczestnika szkolenia. Polecam!

Anita Milewska- Polecam.... byłam na szkoleniu.... WARTO... ZDECYDOWANIE... świetnie wytłumaczony i pokazany masaż :)

Zestaw startowy dla każdego uczestnika w cenie (350zł)
Zapisy:biuro@abcterapeuty.pl
TEL. 881 051 123

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl